adidas Primeknit

Avalynės mados tendencijos tai nuolatinių pokyčių eiga. Neretai matant garsių prekinių ženklų modelius ant mados podiumų kyla klausimas, ar kas nors išdrįstų jais avėti. Vienas tokių modelių yra kojines primenantys bateliai pagaminti iš lanksčios medžiagos. Kodėl verta rimtai apsvarstyti Adidas Pirmeknit modelio pasirinkimą?

Batai tarsi kojinės

Kojines imituojančius batelius galima pastebėti visur: prekių kataloguose, ant mados podiumų ir socialiniuose tinkluose. Už patogumą ir neeilinį dizainą Juos pamilo žvaigždės, tinklaraščių autoriai ir mados sekėjai. Lankstūs batai ant aukštesnio kulno jau ne šokiruoja, kaip prieš keletą sezonų. Tiesiog pripratome prie tokio tipo sportinių batelių. Kiekvienas save gerbiantis sportinės avalynės gamintojas tiesiog privalo savo asortimente turėti lanksčią medžiagą, iš kurios gaminama viršutinė batelių dalis. Adidas atveju tai yra Primeknit.

Svarbiausia patogumas

Kojinę primenantis batviršis ne tik pasižymi įdomiu dizainu, bet ir užtikrina išskirtinį komfortą. Todėl Adidas naudoja šį batviršį kasdieniam avėjimui ir specialiai sportui skirtų batelių gamyboje. Pirmeknit pasižymi pralaidumu orui, dėl ko pėdos neprakaituoja net vasarą ir intensyvių treniruočių metu. Žodis lankstumas įgauną naują prasmę. Bateliai pagaminti iš šios medžiagos prisitaiko prie pėdos. Jeigu Tavo pėdos tinsta bėgimo metu ar intensyviai treniruojant, gali būti tikras, kad batai nepaliks nutrynimų ir nespaus. Lankstus Primeknit batviršis tiesiog prisitaikys prie pėdos priklausomai nuo jos būsenos.

Visi Primeknit modeliai

Šios medžiagos privalumus galima vardinti be perstojo. Funkcionali, stabilizuojanti medžiaga yra naudojama įvairiuose Adidas modeliuose. Pasirodžius naujiems bateliams, galima tikėtis, jog greitu metu jie bus prieinami taip pat Primeknit versijoje. Prekinio ženklo asortimente yra tokių batų, kurie iš pat pradžių buvo sukurti kojinės imitacijos principu. Nepaprasto populiarumo sulaukė tokie modeliai kaip Adidas Tubular, Adidas NMD ar Adidas Ultraboost. Verta prisiminti visus Yeezy modelius sukurtus bendradarbiaujant su Kanye Westu. Jų gamyboje taip pat buvo panaudota Pirmeknit medžiaga! Adidas prekinis ženklas pranoko pats save – neseniai buvo paskelbta, kad greitai pasirodys Superstar modelis, su savitu, nepaprastai lanksčiu batviršiu. Adidas Superstar Bounce tai išskirtinis Primeknit medžiagos ir Boost putų junginys trijų baltos spalvos atspalvių versijose! Galima tikėtis didelės sekmės.

Mados pasaulis vis labiau vertina patogumą, o šioje srityje didžiausias pasaulio specialistas yra Adidas.  Pirmeknit stengiasi patenkinti poreikius tų, kuriems nebeužtenka odos, zomšos ir nailono. Pralaidumas orui, lankstumas ir komfortas!

0 comments on “adidas PrimeknitAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.