Air Max 96 II sugrįžimas

Kai Tinker‘is Hatfield‘as sukūrė Air Max sistemos idėją, kiekvienais metais pasirodydavo naujas padą su oro pagalvėle turintis modelis. Air Max 96 II tai 1996 metais atsiradęs modelis, kurį suprojektavo Sergio Lozano. Kuo jis buvo ypatingas ir kodėl jis grįžta?

95 modelio įpėdinis

Įdomu, kas 1996 metų Air Max batai kovojo dėl populiarumo su 95 modeliu, kuris pasiekė didžiulę sėkmę. Sergio Lozano garsėjo labai originaliais įkvėpimo šaltiniais. Jo 95 modelis turėjo simbolizuoti žmogaus kūną, kur padas reiškė stuburą, o aulas raumenis ir skeletą. Šie batai buvo tikrai išskirtiniai, o jiems būdinga filosofija pritraukė papildomus klientus. Todėl 96 modelio laukė rimtas iššūkis. Jūros bangų įkvėptas modelis neįtikino tokio fanų būrio, kaip jo pirmtakas. Ar tai pasikeis?

Air Max 96 II
PREKĖS KODAS: 870166-100

Didysis sugrįžimas

Tuo įsitikinsime jau greitai, kadangi 20 metų po premjeros buvo atnaujinta jų patobulintos versijos gamyba. Kalbant apie Air Max atnaujinimus, niekas nepranoks Air Max 1 ir 90 – tikrus inovacijų rekordininkus. Tačiau Air Max 96 turi galimybę atgauti teigiamą žinomumą savo premjeros dvidešimtmečio proga. Kas pasikeitė? Daugiausiai aulas, kuris šįkart turi dvi spalvines versijas – turkio spalvos ir tamsiai mėlyną-geltoną. Padas su oro pagalvėlėmis ir logotipas nepasikeitė.

Dar nėra žinoma, kada šitie retro sportbačiai pasirodys parduotuvių lentynose, tačiau tai yra vienas įdomiausių sugrįžimų sportinės avalynės pasaulyje. Ar 96 modelis užsitarnaus savo šlovės minutę ir užkariaus gatvės stilių?

0 comments on “Air Max 96 II sugrįžimasAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.