Filmuose vaidinę sportbačiai

Filmuose vaidinę sportbačiai

Produktų eksponavimas filmuose jau nieko nestebina, kadangi nors gali atrodyti, kad ši idėja gimė XXI amžiuje, tai nėra tiesa. Avalynės gamintojai, norėdami išreklamuoti savo produktus ar prekės ženklą, jau ilgai naudoja populiarų „product placement“ metodą. Filmuose pasirodydavo kaip autentiški konkretaus gamintojo produktai, taip ir fikciniai gaminiai, sukurti atsižvelgiant į filmo poreikius. Apžvelkime 10 ekranuose pasirodžiusių modelių.

  1. Nike Air Mag

Šitie batai pasirodė ant pagrindinio filmo „Atgal į ateitį“  personažo Marty McFly‘aus (Michael J. Fox) kojų. Modelis gimė atsižvelgiant į filmo poreikius, todėl jam būdingas futuristinis įvaizdis. Visi, kas matė filmą, buvo sužavėti tuo, kad jame rodomi batai turėjo automatinio batraiščių surišimo sistemą. 2011 metais fanų džiaugsmui  Nike į rinką išleido šio modelio repliką. Tačiau tikra sensaciją Oregono koncernas pristatė tik šiais metais, kadangi „sneakerhead‘ai“ turės galimybę įsigyti tikrus Nike Air Mag batus su automatine batų rišimo sistema. Nike organizuoja konkursą, kuriame galime laimėti 89 šio modelio poras. Norint gauti kultinius batus reikia įsigyti loterijos bilietą Nike puslapyje ir tikėtis sėkme, kadangi laimėtojai bus išrinkti burtų keliu. Pajamos iš bilietų pardavimų bus perduotos Michael‘io J. Fox‘o fondui, užsiimančiam Parkinsono ligos tyrimams.

  1. Reebok Alien Stopmer

Mokslinės fantastiko mėgėjai tikriausiai žino filmą „Svetimas“  ir jo personažą Ellen Ripley, kurią suvaidino Sigourney Weaver. Filmo veikėja avėjo batus, žinomus kaip Reebok Alien Stopmer. Tai buvo išskirtinis modelis, skirtas tik Ridley Scott‘o filmo aktorei. Ilgą laiką daugybė fanų apie tokius batus galėjo tik pasvajoti, tačiau atėjo diena, kai Reebok nusprendė tas svajones realizuoti. Balandžio 26 dieną, atitinkančią „Alien Day“, parduotuvėse pasirodė Alien Stopmer modelis.

  1. Nike Air More Uptempo

Šis modelis pasirodė visai šeimai skirtame filme „Džiunglių karalius“, kur Brendan‘as Fraser‘is suvaidino Tarzano istorija paremtą personažą. Batams būdingas išskirtinis padas ir milžiniškas didelę bato dalį užimantis užrašas „Air“. Modelis yra prieinamas įsigyti, todėl kiekvienas gali pasijusti kaip George‘as.

  1. Nike Air Command Force

Šis modelis pasirodė filme „Baltieji nemoka šokinėti“, pasakojančiame istoriją apie du draugus, nusprendžiusius praturtėti dalyvaujant krepšinio turnyruose. Jei nori pasijusti kaip Billy Hoyle ir įsitikinti, ką reiškia avėti Nike Air Command Force, ramiai gali tą padaryti, kadangi batai yra prieinami įsigyti.

  1. Converse All-Star

Converse batai tai rekordininkai kalbant apie filmų personažų avimus batus – pavyzdžiui, juos turėjo Chris‘as Chamber‘sas, filmo „Likime kartu“ veikėjas. Šiame Rob‘o Reiner‘io darbe pasirodė pilkas batų modelis. Converse avalynė taip pat pasirodė filmuose „Grease“, „West Side Story“ ar „Rocky“.

converse-chuck-taylo

  1. Vans Slip-On

Tai vienas iš labiausiai kultinių Vans siūlomo asortimento modelių, primenantis legendinį Authentic modelį, tik be batraiščių.  Jeff‘as Spicoli‘s, filmo „Pašėlęs gyvenimas Ridžmonto vidurinėje“ veikėjas, turėjo tokių batų „Checkerboard“ – šachmatų lenta įkvėptą, juodai-baltais langeliais puoštą versiją.

  1. Adidas Country

Klasikinis vokiečių gamintojo modelis, kurį galima buvo pamatyti ant Axel‘io Foley‘io (Eddy Murphy) kojų filme „Beverli Hilso policininkas“. Modelis rinkoje debiutavo 70-ais XX amžiaus metais kaip kroso bateliai. Jo atnaujintos skirtingų spalvų versijos yra prieinamos sportinės avalynės parduotuvėse.

  1. Onitsuka Tiger Tai Chi

Nors prie šių batų populiarumo stipriai prisidėjo Bruce‘as Lee, negalima nepaminėti ir Quentin‘o Tarantino, kadangi jie pasirodė filme „Nužudyti Bilą, kur juos avėjo Beatrix Kiddo – Umos Thurmas personažas.

  1. Nike Cortez Fly Motions

Šiuos išskirtinius Nike batus galima buvo pamatyti Winston‘o Groom‘o kūriniu paremtame filme „Forestas Gampas“. Pagrindinį veikėją suvaidino Tom‘as Hanks‘as, kuris su Nike Cortez Fly Motions batais 1995 metais nuėjo iki „Oskaro“ kaip „Geriausias pirmo plano aktorius“.

  1. Nike Internationalist

Dar viena Oregono koncerno kino žvaigždė tai Nike Internationalist, autentiškas produktas iš Nike asortimento. Vienam maloniausių bėgimo modelių būdingas nesudėtingas retro stiliaus siluetas, ypač tinkantis minimalistinio dizaino mėgėjams. Filme „Pusryčių klubas“ pasirodė melsvai-gelsva versija.

internationalist-nike

0 comments on “Filmuose vaidinę sportbačiaiAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.