nike air max 90

Geriausių istorijoje Air Max Top 25

1987 metais batai su matoma pade esančia oro pagalvėle pirmą kartą buvo pristatyti visam pasauliui. Air Max 1 tai modelis, kuris pradėjo sportinės avalynės seriją, kuri iki šiol džiaugiasi didžiuliu populiarumu tarp sportbačių fanų ir ne tik. Nuo to laiko praėjo jau beveik 30 metų. Tai gera proga sukurti apžvalgą su 25 geriausiais Air Max linijos istorijoje sukurtais batais.

 1. Nike Air Max CW (Sensation)

1995 metų modelis. Tai krepšinio batai, kurie konkuravo su kitais tais laikais rinkoje esančiais Oregono koncerno modeliais. Tarp jų buvo Nike Air Max Penny I, Nike Air Max 2 CB 34 ar Jordan X. Jie buvo sukurti bendradarbiaujant su amerikiečių krepšininku – Chris‘u Webber‘iu, kuris NBA žaidė 1993-2008 metais. Kalbant apie krepšinio sportbačius, Nike Air Max CW tai absoliuti klasika.

 1. Nike Air Speed Turf Max

1995 metų modelis. Modelio dizainas yra gana tipinis 90-ais rinkoje pasirodantiems batams. Šiuo atveju turima paaukštintą aulą, aukštą liežuvį ir, žinoma, pada su Air Max sistema. Batai yra siejami su amerikiečių futbolu, ką pabrėžia logotipą ir futbolo kamuolį vaizduojanti ant liežuvio esanti grafika. Prie modelio funkcionalumo prisidėjo kontaktinių juostų užsegimas ir kilpa galinėje bato dalyje. 2012 metų vasara Nike išleido Air Speed Turf Max retro modelio variantą.

 1. Nike Air Max 2 Uptempo

1995 metų modelis. Dar vieni krepšiniui skirti Air Max. Kažkurį laiką daugelis tvirtino, jog tai geriausi rinkoje prieinami krepšinio batai. Prie to tikrai prisidėjo puiki amortizacija ir optimali kojos stabilizacija, kurią modelis užtikrindavo žaidimo metu. Dėmesio vertas yra ir nepaprastas dizainas, kuris žavi iki šių dienų ir kai kuriems sportbačių mėgėjams gali užlaikyti kvėpavimą.

 1. Nike Air Max Deluxe

1999 metų modelis. Vienas iš tų Air Max modelių, kurių oro palvėlė matėsi per visą padą. Pritaikyti technologiniai sprendimai, skirtingų medžiagų sujungimas ir nepaprastas dizainas tai elementai kurie lemia, jog Nike Air Max Deluxe yra verti vietos šiame reitinge. Dėmesio vertos yra ir nekasdienės, akį traukiančios spalvos.

 1. Nike Air Max 120

1999 metų modelis. Jį užprojektavo Richard‘as Clark‘as, kuris šiuo metu atlieka Nike Sportswear kūrybos direktoriaus pareigas. Nike Air Max 120 visų pirma išskiskyrė dėl pritaikyto gradiento ir voratinklį priemenčių langelių. Tai vienas iš modelių, kuris turi mažą logotipą bato šone. Be to, jame atsirado pagalvėlė Burst Air 270, MX Air ir šviesą atspindintys elementai. Tinklelis, iš kurio buvo pagamintas aulas, išsiskyrė nepaprastu lengvumu.

 1. Nike LeBron 9

2011 metų modelis. Batai išsiskiria skirtingomis prasmėmis. Projektas, už kurį atsako Jason‘as Pretrie, buvo pirma krepšinio avalynė, kuriai vienu metu buvo pritaikytos Flywire ir Hyperfuse technologijos. Išskirtinių technologinių sprendimų ir dėmesį traukiančio dizaino derinys sukėlė puikų efektą, kuris lemia, jog garsaus krepšininko pavarde pažymėtas modelis turėjo atsirasti šiame reitinge.

 1. Nike Air Max 96

1996 metų modelis. Batai, kurių kelias nebuvo lengvas, kadangi pagal populiarumą jiems sunku buvo pasivyti savo pirmtaką – Air Max 95. Modelį suprojektavo Sergio Lorenzo, panaudodamas tokias pačias oro pagalvėles, kokios buvo pritaikytos ankstesniai versijai. Air Max 96 sukūrimą įkvėpė jūros bangos. Rinkoje pasirodė keturios originalios spalvinės versijos. Dvi buvo skirtos vyrams, dvi moterims.

 1. Nike Air Max 93 (Air Max 270)

1993 metų modelis. Iš pradžių žinomi kaip Air Max 270, jie tapo Tinker‘io Hatfield‘o numylėtiniais. Iš kitų tuo metu prieinamų sportbačių šis modelis išsiskyrė didžiule pade esančia oro pagalvėle. Ji buvo matoma 270 laipsnių kampu, kas paaiškina pirmą pavadinimo variantą. Pagalvėlė Oregono komandai buvo tikras technologinis iššūkis. Kitas Air Max 93 būdingas bruožas tai panaudotas neopreno pluoštas.

 1. Nike Air Max TN (Air Max Plus)

1998 metų modelis. Šis Nike pasiūlymas yra nepaprastas, kadangi jį gaminant buvo panaudota Tuned Air sistema.  Ji tapo šio modelio brando elementu, kas yra matoma ant liežuvio ir pėdos. Padas turi keletą langelių su Air Max oro pagalvėlėmis. Išsiskiria ir aulas, kurį projektantai papildė tinkleliu ir plastiko elementais, kas turėjo turėjo asocijuotis su tigro raštu. Visumą papildo gradientas, kuris pabrėžia išskirtinį Air Max Plus charakterį.

 1. Nike Air Griffey Max II

1997 metų modelis. Sportininkas, be kurio modelis neatrodytų taip, kaip matome, yra Ken‘as Griffey Jr. Žinomas amerikiečių beisbolininkas, kurį 22 sezonus galima buvo stebėti Major League Baseball rungtynių metu, ne vieną kartą bendradarbiavo su Oregono koncernu. Air Griffey Max II būdingi elementai tai pade esančios trys oro pagalvėlės (viena galinėje dalyje, dvi priekinėje), mažas logotipas bati priekyje ir beisbolininką vaizduojanti grafika.

 1. Nike Air Max BW

1991 metų modelis. Batai turi skirtingus pavadinimus: Air Max BW, Big Window, Air Max Classic ar Air Max IV.  Jie priklauso linijai Nike International. Geriausiai žinoma viena iš trijų originalių spalvinių versijų yra Persian. Batai buvo ne kartą atnaujinami, tame 2000, 2003 ir 2005 metais. 2013 metais dienos šviesą išvydo retro versija.

 1. Nike Air Max LeBron 8

2010 metų modelis. Bendradarbiaudama su Cleveland Cavaliers komandoje žaidžiančiu amerikiečių krepšininku, Nike pristatė daug įdomių būtent krepšiniui skirtų modelių. Vienas iš jų tai Air Max LeBron 8, kuris turi per visą padą einančią oro pagalvėlę. Prie šio modelio pliusų taip pat reikia priskirti Flywire technologijos pritaikymą, kuri labai gerai atlieka savo vaidmenį.

 1. Nike Air Max Penny II

1996 metų modelis. Batai, kurie savo dizainu iki šiol gali sužavėti ne vieną sportbačių mėgėją ir gatvės mados tendencijų entuziastą. Nike Air Max Penny II tai modelis, kuriam buvo pritaikytos ne tik klasikinės oro pagalvėlės, bet ir Zoom Air sistema. Prie įdomios batų išvaizdos prisideda ant viso pado ir aulo vidinėje pusėje esantis banguotas raštas.

 1. Nike Air More Uptempo

1996 metų modelis. Vieni labiausiai atpažįstamų 90-ųjų sportinių batų. Visą šoną dengia užrašas „Air“. Nike Air More Uptempo taip pat turi išskirtinį pado raštą, kalbant ir apie vidinį padą, ir apie išorinio pado protektorių. Ant pado šono (bato galas) yra mažas logotipas, kuris užtikrina, jog prieš mus tikras Oregono koncerno produktas.

 1. Nike Air Max 2011

2011 metų modelis. Vienas iš jauniausių Air Max serijos atstovų, kuris yra kasmetinių premjerų ciklo, skirto pirmų batų su matoma oro pagalvėle atsiradimo metinėms, dalis. Hyperfuse technologija ir stipriai sumažintas modelio svoris lemia, jog batai yra tikrai verti dėmesio ir vietos geriausių istorijoje Air Max modelių apžvalgoje.

 1. Nike Air Griffey Max I

1996 metų modelis. Pirmas Oregono koncerno ir garsaus beisbolininko bebdradarbiavimo vaisius. Į akis iš karto krenta specialus kontaktinių juostų užsegimas, kuriame matosi skaičius „24“. Su šiuo numeriu Ken‘as Griffey Jr. pasirodydavo aikštelėje. Air Griffey Max I išsiskiria ir logotipu, kurį uždėjo ant bato priekinės dalies.

 1. Air Max Penny I

1995 metų modelis. Jau kalbėjome apie antrą šio modelio versiją, dabar atėjo laikas, kad geriausių istorijoje Air Max modelių reitinge atsirastų ir pimoji. Air Max Penny I sportinės avalynės gerbėjus sužavėjo savo įdomiu raštu ir pritaikytais technologiniais sprendimais. Didžiulis modelio pliusas tai speciali rišimo sistema, kuri palengvino bato pritaikymą prie kojos. Kalbant apie akį traukiančius elementus, negalima nepaminėti pusiau permatomą logotipą su apačioje esančiu raštu.

 1. Nike Air Max 180

1991 metų modelis. Batai rinkoje atsirado tuo pat metu, kaip jau minėti Air Max BW (Air Max Classic). Modelio pavadinimas kilo iš fakto, jog oro pagalvėlė buvo matoma 180 laipsnių kampu. Air Max 180 tapo išskirtiniais batais, kadangi jiems pritaikyta Air sistema buvo dukart patogesnė nei iki šiol naudojamos pagalvėlės. Modelį sukūrė Tinker‘is Hatfield‘as ir Bruce‘as Kilgore‘as.

 1. Nike Air Force Max

1993 metų modelis. Batai, kurie jungia puikų dizainą ir įdomius technologinius sprendimus. Paaukštintas natūralios odos aulas turi nemažas ventiliacines angas, kurių pagrindinė užduotis yra užtikrinti optimalią oro cirkuliaciją. Ne naujiena, jog gera ventiliacija užtikrina geresnę higieną avalynės viduje. Air Force Max taip pat išsiskyrė savo didele oro pagalvėle, ant aukšto liežuvio esančiu užrašu ir nekasdiene juostų užsegimais papildyta rišimo sistema.

 1. Nike Air Max 2 CB 94

1994 metų modelis. Vieni iš batų, kurie gimė iš Nike ir profesionalaus NBA krepšininko – Charles‘o Barkley‘o bendradarbiavimo. Modelis buvo sukurtas specialiai tam, kad žinomas krepšininkas galėtų žaisti ne taip agresyviai ir jaustųsi daug patogiau. Kurdami Air Max 2 CB 94 projektantai įkvėpimo sėmėsi iš tramdomųjų marškinių, kas yra pastebima iš modelio išvaizdos. Ši sąsaja yra ypač matoma iš aulo, kuris turi specialius rišimo sistemą papildančius dirželius.

 1. Nike Air Max 97

1997 metų modelis. Jį sukūrė Christian‘as Tresser‘is, kuris įkvėpimo ieškojo japonų traikinyje – Shinkanses. Dėl šių priežasčių Air Max 97 dizainais primena raketą. Batai pelnė didžiulį populiarumą Italijoje, todėl šių metų retro versijos premjera įvyko būtent šioje šalyje. Batas turi poliuretano padą ir oro pagalvėlę palei visą pado ilgį. Be to, batus puošia šviesą atspindintys 3M medžiagos elementai, kurie bėgikams leidžia treniruotis tamsoje nesirūpinant savo saugumu.

 1. Nike Air Max Umptempo

1995 metų modelis. Batai, kurių oro pagalvėlės pade buvo įstatytos į keturius langelius (viena didesnė ir trys mažesnės). Air Max Umptempo atveju svarbiausia buvo užtikrinti krepšininkams patogumą ir stabilumą. Šios savybės buvo aktualios labai aukštiems žaidėjams, tokiems kaip David‘as Robinson‘as ar Scottie‘s Pippen‘as.  Batai ne ypač stebino savo raštu. Juos išskyrė medžiaga aplink aulą ir specifinė rišimo sistema, kuri gerai laikė koją ir leido atlikti labiau dinamiškus judesius.

 1. Nike Air Max III (Air Max 90)

1990 metų modelis. Ne kiekvienas žino, bet garsūs „devyniasdešimtukai“ iš pradžių vadinosi Air Max III. Pavadinimas buvo pakeistas 2000 metais, kai pasirodė jų pirmas atnaujinimas. Tai vienas populiariausių istorijoje Air Max serijos modelių ir dažniausiai keičiamas kaip gamintojo, taip ir kitų įmonių. Juos sukūrė Tinker‘is Hatfield‘as, kuris ryžosi savo projekto rėmuose sujungti lengvą tinklelį, odą ir sintetinę verstą odą. Air Max 90 išskiria vadinamas Nike „loveheart“ elementas, esantis ant pėdos. Tarp originalių spalvinių versijų visų pirma yra Laser Blue ir Hyvent Orange.

 1. Nike Air Max I (Air Max 87)

1987 metų modelis. Batai, nuo kurių prasidėjo visa Air Max serija. Nors oro pagalvėlė jau buvo pritaikyta ankstesniems Oregono koncerno produktams, tik šio modelio atveju ji tapo matoma. Tam Tinker‘į Hatfield‘ą įkvėpė Paryžiuje esantis Centrum Pompidou pastatas.

 1. Nike Air Max 95 (Air Total Max)

1995 metų modelis. Už šį projektą atsakingas buvo Sergio Lozano. Projektantą įkvėpė žmogaus kūno dalys – stuburas, šonkauliai ir sausgyslės. Pado sistema buvo paimta iš Air Max 2. Po Air Max 95 premjeros kilo daug emocijų dėl juodos spalvos pritaikymo padui ir dėl fakto, kad pagalvėlė buvo matoma ne tik iš galo, bet ir iš bato priekio. Originalios spalvos, jungiančios pilką ir neoninius akcentus, tapo klasika ir yra naudojamos kituose produktuose.

0 comments on “Geriausių istorijoje Air Max Top 25Add yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.