Jordan Heiress Collection

Nike prekinio ženklo modeliai sukurti bendradarbiaujant su Jordan Brand džiaugiasi didžiausiu populiarumu. Iš pradžių bateliai buvo skirti žaisti krepšinį, tačiau laikui bėgant įžengė į miesto gatves ir tapo laisvalaikio avalyne. Įdomu tai, kad prekinis ženklas tik neseniai pradėjo gaminti modelius moterims! Iki šiol prekyboje pasirodė tik vyrams skirti bateliai. Kaip atrodo moteriški Jordan bateliai ir kuo jie pasižymi?

Jordan Heiress Collection

Šie populiariausi krepšinio bateliai jau kurį laiką yra vyrų mėgstamiausi. Moterų tarpe augantis sportbačių populiarumas paskatino gamintoją sukurti moterišką Jordan batelių kolekciją. Praeitų metų balandį pasirodė pirmos modelio nuotraukos o gegužės mėnesį moterims skirta Jordan kolekcija pasirodė prekyboje. Heiress Collection tai žodžių „His Airness” trumpinys. Bateliai pasižymi išskirtine išvaizda gamyboje panaudotų medžiagų dėka. Kolekcija susideda iš keturių unikalių modelių: Air Jordan 10, Air Jordan 1 High, Jordan Reveal ir Jordan Jasmine. Rusvai gelsvos ir juodos spalvos modeliai buvo papuošti aukso spalvos elementais.

Jordan Heiress modelių savybės

Tie, kurie pažįsta Nike avalynę žino, kad Jordan bateliai tai vieni patogiausių sportbačių pasaulyje. Jais galima avėti taip pat ir už sporto salių ribų. Kodėl verta įsigyti moteriškus Heiress batelius? Visi modeliai buvo pagaminti iš aukštos kokybės odos. Todėl jie puikiai tinka taip pat ir šaltoku rudens oru. Be to, bateliai ilgam liks madingi universalių spalvų dėka. Jais galima avėti visur ir visada. Tokie elementai, kaip batraiščių kilpelės ar aukso spalvos logotipas suteikia bateliams išskirtinumo.

 

AIR JORDAN DECA FLY HEIRESS 1
AIR JORDAN DECA FLY HEIRESS 2
AIR JORDAN DECA FLY HEIRESS 3
AIR JORDAN DECA FLY HEIRESS 4
AIR JORDAN DECA FLY HEIRESS 5
AIR JORDAN DECA FLY HEIRESS 6
air-jordan-1-heiress-collection-light-bone-plum-dog-02
air-jordan-1-heiress-collection-light-bone-plum-dog-03
air-jordan-1-heiress-collection-light-bone-plum-dog-04
air-jordan-1-heiress-collection-light-bone-plum-dog-05
air-jordan-1-heiress-collection-light-bone-plum-dog-06
air-jordan-1-heiress-red-velvet-1
air-jordan-1-heiress-red-velvet-2-620×435
air-jordan-1-heiress-velvet-gold-2
air-jordan-1-heiress-velvet-gold-6
air-jordan-1-heiress-velvet-gold-7
air-jordan-1-heiress-velvet-gold-8
air-jordan-12-gg-heiress-release-date-info-02
air-jordan-12-gg-heiress-release-date-info-03
air-jordan-12-gg-heiress-release-date-info-04

0 comments on “Jordan Heiress CollectionAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.