NIKE AIR 1 ULTRA FLYKNIT

Kaip keitėsi Air Max 1 OG versija

2017 metai Nike bus išskirtiniai. Be abejonių, bus proga švęsti – prieš 30 metų buvo sukurti pirmi batai su matoma Air Max sistema, kuriuos Tinker‘is Hatfield‘as atvežė galvoje kaip atminimą iš kelionės į Paryžių. Jau dabar gamintojas stengiasi pagilinti paslaptis modelio, kuris lėmė tikrą revoliuciją ne tik Nike, bet ir visame športbačių pasaulyje. Apžvelkime, kaip keitėsi Air Max 1, arba Air Max 87.

Prototipas

Prieš 30 metų gimė pirmas bato su matoma oro pagalvėlė modelis. Būtent ji buvo jo išskirtinumo esmė ir reikia pripažinti, kad tai didelis Hatfield‘o pasiekimas, jog išvis pavyko realizuoti šį projektą. Marketingo specialistai priešinosi bijodami, kad praduriamos pado pagalvės sukels daug skundų. Šiandien tai skamba kaip absurdas, tačiau tada tai turėjo presmės. Žinome, kad nieko tokio neįvyko, o tinklelio ir verstos odos batai surado pripažinimą!

Air Maxim I

Tik dvylika metų po Air Max 1 debiuto buvo nuspręsta šį puikų modelį atnaujinti. Tai nereiškia, kad jis nebuvo keistas ankščiau. Pirmi Air Max batai buvo dažniausiai keičiamu modeliu Nike istorijoje, tačiau daugiausia tai buvo tik su spalva ar raštu susiję pokyčiai. 2009 metais buvo pristatyti Air Maxim 1, kurie rėmėsi pirmu Hatfield‘o modeliu, bet jam buvo suteikta šiuolaikiškumo. Air Max ikona buvo patobulinta Flywire tinkleliu, kuris tada buvo pritaikomas skirtingiems Nike modeliams. Taip pat pasikeitė padas, kuris šįkart buvo sukurtas iš 3 Phylon – Nike naudojamos medžiagos, kuriai būdingas didelis tamprumas ir amortizuojančios savybės –dalių.

Air Max 1 EM

AIR MAX 1 EM

Šiuos batus galima pavadinti tinklelio revoliucija, kadangi būtent ši medžiaga vaidino pagrindinį veidmenį! 2013 metais nauja Nike technologija užkariavo sportinės avalynės pasaulį. Jos išskirtinumas – orui laidus tinklelis buvo pritaikomas visoms bato dalims, kuriose ypač svarbi yra oro cirkuliacija. Air Max 1 EM batai buvo sustiprinti verstos odos elementais, leidžiančiais išlaikyti aulo stabilumą. Padas liko nepakeistas.

Air Max 1 Tape

Be EM modelio, 2013 metais Nike taip pat išleido Tape versiją, kuriai būdingas klasikinių aulo siūlų pakeitimas specialiomis juostomis. Aului buvo pritaikyta Hyperfuse technologija. Nike Air Max 1 Tape OG versija buvo išleista kaip ribota Quickstrike serija.

Air Max Lunar1

2014 metais atėjo laikas papildomiems Air Max 1 amortizacijos patobulinimams. Dar 2008 metais išbandyta Lunarlon sistema leido vartotojus perkelti į aukštesnį komforto lygį. Papildomai buvo pakeistas dizainas – aulas buvo pagamintas be siūlų. Nuo to laiko gamintojas toliau eina ta linkme!

Air Max 1 Ultra Moire

AIR MAX 1 ULTRA MOIRE

Tai pirmi šios serijos sportbačiai, kuriuos galima pavadinti tikra Air Max 1 revoliucija, nes jie buvo visiškai patobulinti. Bato viršus vėl buvo pagamintas iš vientiso sintetinės verstos odos gabalo, o padas tapo elastingesnis ir lengvesnis dėl įdiegtos Ultra sistemos.

Nike Air 1 Ultra Flyknit

Naujausias Nike Air Max vaikas gimė liepos 28 dieną. Projektantas Ben‘as Yun‘as šiam modeliui parinko nepaprastai šiuolaikinį aulą, pagamintą pritaikant Flyknit technologiją. Taip pat buvo pritaikytas plonesnis Ultra padas.

Ką Nike ruošia dideliam Air Max gimtadieniui? Šios informacijos teks dar šiek tiek palaukti, tačiau atsižvelgiant į ankstesnias inovacijas ir neseniai atsiradusią Air Max 1 Flyknit versiją galima teigti, kad tai bus kažkas įspūdingo!

0 comments on “Kaip keitėsi Air Max 1 OG versijaAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.