Keisčiausi sportbačiai istorijoje

Skirtingų žinomų gamintojų projektantai ne kartą įrodė, kad jų vaizduotė neturi ribų. Jei kažkas dar tuo netiki, tikrai pakeis nuomonę įvertinęs keisčiausių sportbačių apžvalgą, kurioje tarp kitų rasime kraujo, sparnų, purvo ir slibino ragų. Skamba įdomiai, tiesa?

  1. Nike Dunk Hi „Coffin“

Mūsų apžvalgą pradedame gana subtiliai, kadangi nors pats modelio dizainas nesukels jokių stiprių emocijų, tai padarys su modeliu susijęs šurmulys. Pats pavadinimas yra gana kontroversiškas, kadangi anglų pavadinimas „coffin“ reiškia „karstas“. Tokiam motyvui Oregono koncerną įkvėpė 2015 metų Helovinas. Batai yra odiniai, o logotipas buvo pagamintas iš blizgios veidinės odos. Visumą papildo raudoni elementai, turintys asocijuotis su krauju. Batai buvo reklamuojami kruvinos sesijos rėmuose. Taip pat įdomiai atrodo dėžutė – ji yra karsto formos.

  1. adidas x Jeremy Scott Wings 3.0

Jeremy Scott tai amerikiečių mados projektantas garsėjantis nekasdienėmis idėjomis ir nebanaliais projektais. Jis yra žinomas dėl bendradarbiavimo su ddžiausiomis šou-verslo žvaigždėmis, tokiomis kaip Rihanna, Justin Bieber, Katy Perry, Christina Aguilera, Nicki Minaj, Lil Wayne ar Lady Gaga. Sakoma, kad Jeremy yra skandalistas ir atsižvelgiant į jo mados projektus sunku būtų nuo juo atplėšti šią etiketę. Bendradarbiavimą su vokiečių gamintoju jis pradėjo 2008 metais, kai pasirodė batų ir aprangos kolekcija. Sukurta avalynė garsiai nuaidėjo, o ypač Wings modelis, kuris yra atažįstamas visame pasaulyje. Wings 3.0 tai sparnus turintys sportbačiai, kurių nesigėdytų net pats mitologinis Hermis.

  1. adidas ZX 750 „Mud“

Adidas labai dažnai bendradarbiauja su žinomais mados kūrėjais, ko efektas – nepaprasti produktai, kurie laužo stereotipus apie sportinio tipo avalynę. ZX 750 tai vaisius, gimęs vokiečių gamintojui bendradarbiaujant su Kazuki Kuriashim, kuris mados pasaulyje garsėja visų pirma savo dėmusingumu detalėms, kas reiškia, jog realizuodamas savo projektus japonas naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir stengiasi pasirūpinti kiekvienu projekto centimetru. ZX 750 „Mud“ tai modelis, kuris išsiskiria savo nepaprastomis spalvomis jungdamas baltą su ruda, kuri imituoja purvo dėmę.

  1. The Nike Air Yeezy II

Šis modelis gimė Oregono koncernui bendradarbiaujant su Kanye West‘u. Batai yra gana ekscentriški dėl skirtingų veiksnių. Batraiščiai turi metalinius elementus, o bato galinė dalis turi drakono ragus primenantį paviršių. Tai leidžia Nike Air Yeezy II vertinti kaip vienus keisčiausių sportbačių istorijoje. Modelio porų kiekis rinkoje buvo stipriai ribotas, kai kuriose šalyse galima buvo įsigyti vos keletą.

 

  1. Nike Zoom Hyperflight „Superhero“ Pack

Batai, kurie rinkoje pasirodė 2001 metais. Nike šį modelį dažnai atnaujina šviežiomis spalvotomis versijomis. Labiausiai išsiskirianti modelio versija tai Superhero Pack, jungianti 4 variantus, skirtus garsiems krepšininkams, kurie bendradarbiauja su Nike: Kobe Bryant, LeBron James, Kevin Durant ir Blake Griffin. Reikia pripažinti, kad šios Nike Zoom Hyperflight versijos raštai yra tokie išskirtiniai, kad be jokių abejonių užsitarnavo vietą keisčiausių istorijoje sportbačių apžvalgoje.

  1. BAIT x Ted2 x Reebok Instapump Fury

Reebok taip pat nevengia keistų projektų, o vienas keisčiausių gamintojo istorijoje tai bendradarbiavimo su įmonėmis Bait ir Ted rezultatas. Jei kažkas nežino, verta paminėti, kad Bait tai batų parduotuvė, o Ted tai kalbantis (dažnai net vulgariai) pliušinis žaislas iš kino produkcijos. Bendradarbiavimo metu buvo panaudotas Reebok asortimento modelis – Instapump Fury. Efektas yra tikrai keistas, kadangi kolaboracija davė pūkuotus „pump‘us“.

  1. Nike Air Mag

Projektas, kuris ilgai gyveno tik visų Nike prekių mėgėjų vaizduotėje. Modelis pasirodė filme „Atgal į ateitį“. Nike Air Mag tai batai, kuriuos filme avėjo Marty McFly (Michael J. Fox). Šis projektas stebina ne tik futuristine išvaizda, bet visų pirma faktu, kad batai gali patys susirišti. Oregono koncernas pasauliui parodė modelio repliką, tačiau ji atkartojo tik išvaizdą ir neturėjo automatinio batraiščių surišimo sistemos.  Nike situaciją pakeitė šiais metais sukurdama 89 poras tikrų Nike Air Mag batų, turinčių išskirtinę filme matomą technologiją. Deja, batų negalima įsigyti, bet galima juos laimėti dalyvaujant specialiame konkurse, kuris leidžia nusipirkti bilietą ir dalyvauti burtų traukime. Tai labdaros akcija, siekianti padėti Michael‘o J. Fox‘o fondui, kuris užsiima Parkinsono ligos tyrimais.

fot: sneakersnews.com, nike.com, kicksonfire.com

0 comments on “Keisčiausi sportbačiai istorijojeAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.