adidas nmd

Kodėl adidas NMD yra patogūs?

Iš tikrųjų apie kiekvienus šiandien rinkoje prieinamus sportbačius galime drąsiais pasakyti, jog jie yra patogūs. Visgi tai avalynė su plokščiu, dažnai puikiai amortizuojančiu padu ir prie kojos gerai prisitaikančiu aulu. Visgi šiuo atžvilgiu NMD išsiskiria iš visų kitų garsių sportinių prekių gamintojų modelių. Kodėl? Susipažinkite su technologijomis ir medžiagomis, kurios yra atsakingos už išskirtinį Nomadų užtikrinamą komfortą.

Vaikščiojimas debesimis

Svarbiausias kiekvieno modelio patogumą lemiantis bato elementas yra padas. Būtent ši konstrukcija atsako už tai, ar avalynė užtikrins komfortą, ar galėsime ją avėti nejausdami kojų skausmo, kuris dažnai atsiranda, jei praleidžiame ant kojų daug valandų. Sportinių batų atveju kalbama ne tik apie plokščią, bet visų pirma apie gerai amortizuojantį padą. Kiek vaikštant, tiek bėgiojant mūsų pėdos, kulkšnys, raiščiai ir sąnariai rizikuoja patirti sužeidimus dėl kontakto su kietu, dažnai nelygiu paviršiumi. Sportinių prekių gamintojai varžosi ieškodami auksinio tikrai efektyvios amortizacijos recepto. Ir reikia pripažinti, jog jau keletą metų adidas pirmauja revoliucinio išradimo – Boost putų dėka. Jos sukuria įspūdi, jog vaikštome kažkuo nepaprastai minkštu, tokiu kaip debesis ar pagalvė, bet kartu atlieka dar vieną fantastišką funkciją.

Atsispirk su energija

Nomadų padas susideda iš trijų unikalių elementų. Išorinis sluoksnis tai Boost putos, arba tūkstančių mažų burbuliukų kombinacija, kuri, kas įdomu, buvo sukurta pasitelkiant amerikiečių chemijos koncerno pagalbą. Į šio elemento vidų buvo įpurkštos visų sportinių prekių gamintojų žinomos ir mėgstamos EVA putos, kurios užtikrina papildomą amortizaciją. Padą palaiko speciali TPU konstrukcija. Efektas? Kiekvienas žingsnis, kurį žengsi avėdamas adidas NMD batus, bus ne tik puikiai amortizuotas, bet ir papildytas energija. Tokia pado sudėtis kontaktuodama su paviršiumi veikia kaip spyruoklė, kuri spiria tave į viršų. Todėl avėdamas šiuos batus gali vaikščioti ilgas valandas, jausdamas komfortą ir jėgą!

Pirmas taip pritaikytas aulas

Nomadų inovatyvumas nesibaigia ties padu, kurį gerai pažįstame iš adidas bėgimo batų, tokių kaip Pure Boost ar Ultra Boost. Miesto keliautojams skirti batai turi iš Primeknit medžiagos pagamintą aulą. Medžiagos faktūra primena megztinį arba kojinę (Savo ruožtu kojines primenantys batai yra nepaprastai madingi, Nomadai prie to nemenkai prisidėjo). Tai ne tik labai stilingai atrodo, bet ir padidina komfortą, kuriuo NMD kūrėjai labai rūpinosi. Aulas idealiai prisitaiko prie tavo kojos formos švelniai ją apgaubdamas. Be to tai suteikia geras sąlygas oro cirkuliacijai, todėl tavo batai išliks sausi netgi esant aukštai temperatūrai. Tai, jog Nomadų aulas priglusta kaip kojinė lemia, jog batų nereikės rišti! O tai tikrai nuostabus patogumas visiems nuolat skubantiems.

Adidas NMD sėkmė slypi ne tik spalvinių versijų įvairume ar gerame dizaine, bet visų pirma jų patogume. Verta žinoti, ką iš tikrųjų reiškia šitas žodis!

0 comments on “Kodėl adidas NMD yra patogūs?Add yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.