NIKE AIR MAX 90

Kokie Air Max batai tinka rudeniui ir žiemai?

Kasmet šio sezono metu sportbačių mėgėjo galvoje gimsta viena mintis – kaip išgyventi žiemą avint mėgstamus sportinius batus. Gamintojai sujudėjo. Kiekvienas iš rinkoje svarbią poziciją užimančių šiandien turi populiariausių modelių rudenines-žiemines versijas. Tačiau Nike Air Max pranoko patys save sukurdami išskirtinius sportbačius su oro pagalvėlę turinčiu padu, kurie puikiai tiks sunkiomis oro sąlygomis. Štai įdomiausių pasiūlumų apžvalga!

Nike Air Max 90 Winter

Kaip nurodo pavadinimas, jie buvo sukurti tam, kad juos galima būtų avėti žiemą. Viskas dėl odinio aulo ir geros izoliacijos su paviršiumi. Jau nuo žiūrėjimo į juos darosi šilčiau. Nuostabios, rudeninės spalvos suteikia daug galimybių derinant juos prie įvaizdžių. Viduje yra minkšta, šilta medžiaga, kuri užtikrina komfortą. Visgi svarbiausias yra solidus pado protektorius, kuris leidžia laisvai judėti net slidžiu paviršiumi.

NIKE AIR MAX 90 LTR

Juoda Air Max klasikinio 1990 metų modelio versija tai būtina garderobo dalis tiems, kas juos nori avėti kasdien. Jie yra visiškai universalūs ir sėkmingai pakeis rudeninius aulinukus. Batai buvo pagaminti iš veidinės odos. Todėl užtenka juos impregnuoti ir galima ramiai vaikščioti po lietumi avint savo mėgstamus Air Max. Modelis GS gali puikiai tikti moterims.

NIKE AIR MAX 90 ltr

NIKE AIR MAX 90 MILD WINTER

Tikras šalčio ėdikas. Jei ieškai ko nors šilto, ką gali avėti žiemą, tai būtent šis modelis Tau idealiai tiks. Veidinės odos ir sintetinės medžiagos viršus užtikriną atsparumą vandeniui, o vidus su šilta kojine užtikrins komfortą ir šilumą. Aukštesnis aulas lemia, kad šitie batai užima vietą tarp madingiausių rudens/žiemos 2016/17 sezono sportinių modelių. Militaristinis stilius tą tiktai pabrėžia.

NIKE AIR MAX 90 SNEAKERBOOT

Auliniai sportbačiai tai paskutinis mados klyksmas, kuris šturmuoja gatvės madą. Maža to, kad tokie batai puikiai atrodo, jie taip pat yra be galo praktiški. Nike pirmauja tendencijų kūrime, o šio gamintojo auliniai sportbačiai tikriausiai yra vieni geriausių. Todėl, kai tik pamatysite šį Air Max 90 sistema paremtą modelį, užsinorėsite jo šiai žiemai! Jie užtikrins viską, ko reikia šio sezono metu.

NIKE AIR MAX 1 WINTER SWEATER

Tai klasikiniai Air Max batai, kurie atrodo taip, tarsi jų aulas būtų senelės numegztas. Iš karto darosi šilčiau. Likusi bato dalis yra pagaminta iš odos, todėl ramiai gali juos avėti net lyjant. Dizaino prasme Nike pasiekia aukštumas!

Svajoji apie žiemą su savo mėgstamais Air Max batai? Nenori atsisakyti puikios amortizacijos ir išskirtinio komforto? Atkreipk dėmesį į puikius specialiai šiam sezonui skirtus Air Max modelius!

0 comments on “Kokie Air Max batai tinka rudeniui ir žiemai?Add yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.