Nike Air Max Zero

Naujos Nike Air Max Zero spalvinės versijos

Nike Air Max Zero, nors visai neseniai pasirodę, buvo Air Max 1 sukūrimo pagrindu. Zero versija buvo sukurta remiantis Tinker‘io Hatfield‘o 80-ųjų eskizais ir pirmą kartą visi galėjo ją pamatyti per Air Max Day 2015. Modelis patiko fanams visame pasaulyje, todėl Oregono koncernas nuolat stengiasi atgaivinti seriją išleisdamas naujas spalvines versijas. Šįkart Nike pasirinko pilką ir tamsiai mėlyną.

Nulis prieš vieną

Nike Air Max Zero rinkoje galėjo pasirodyti kaip pirmieji. Kodėl taip neatsitiko? Tų laikų technologijos nebuvo tokios pažangios, kaip Tinker‘io Hatfield‘o, vieno garsiausių Nike projektantų, idėjos. Negalėdamas įgyvendinti savo projektų Hatfield‘as supaprastino planus, taip pasirodė pirmieji Air Max batai. Eskizus rado po daugybės metų. Nike projektantas Graeme‘as McMillan‘as nusprendė piešinius paversti į tikrą produktą. Žinoma, Nike Air Max Zero buvo sukurti remiantis konsultacijomis su Tinker‘iu Hatfield‘u.

Naujos Air Max Zero spalvos

Naujos spalvinės versijos visų pirma patiks paprasto dizaino mėgėjams. Batams būdingas vienspalvis stilius ir jo Cool Grey ir Binary Blue versijos.

fot. http://sneakernews.com/2016/10/29/nike-air-max-zero-binary-blue-cool-grey/

0 comments on “Naujos Nike Air Max Zero spalvinės versijosAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.