Nike Air Max Thea Obsidian

Nike Air Max Thea Obsidian

Dar prieš kelerius metus neįmanoma buvo rasti tik moterims skirtų Air Max serijos batų. Dauguma modelių yra universalūs, galimus skirtumus išduoda tik smulkmenos. Nike projektantai nusprendė tai pakeisti, todėl rinkoje pasirodė specialiai gražiosios lyties atstovėms sukurti Air Max Thea batai. Naujas produktas užkovojo moterų širdis visame pasaulyje, o rugpjūtį Nike parodė naują modelio spalvinį variantą.

Kas naujo?

Air Max Thea savo dizainu šiek tiek primena Roshe Runy ir panašiai labiausiai tinka geriems orams. Nauja modelio versija tai Air Max The Premium Obsidian. Perforuotam verstos odos aului buvo pritaikyta bėgimo batelių mėgėjams gerai žinoma Hyperfuse technologija, kuriai būdingas siūlų nebuvimas. Dėl to batai yra lengvi ir užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Taip pat išskiskiria spalvos – baltas padas su matoma oro pagalvėle, obsidiano mėlyna priekinėje ir vidurinėje bato dalyje, rožinis kraštas ir liežuvis bei oranžinė pėdos apsauga (Nike terminologijoje – „Tan“).

Sportinis moteriškumas

Nike Air Max Thea Premium Obsidian tai ideali avalynė toms, kurios vertina aktyvų gyvenimo būdą ir mėgsta komforto ir šiuolaikiško bei gražaus dizaino derinį. Batams buvo pritaikytos naujausios gamintojo technologijos, todėl jų svoris buvo sumažintas iki minimumo. Nepaprastos spalvos ir funkcionalumas gali atitikti net reikliausių sportbačių mėgėjų lūkesčius.

NIKE AIR MAX THEA
PREKĖS KODAS: 845062-400

0 comments on “Nike Air Max Thea ObsidianAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.