Vans kedai

Vans prekinio ženklo įkūrėjai pirmieji pradėjo gaminti riedlentininkų sportbačius. Įmonė buvo įkurta 1966 metais karštoje Kalifornijoje. Paul Van Doren kartu su savo bendrininkais pradėjo gaminti avalynė ir atidarė savo pirmą parduotuvę pavadinimu The Van Doren Rubber Company. Netrukus įmonė pradėjo veikti visose JAV ir už šalies ribų. Greitu metu Vans kedai tapo stiliaus ikona. Sunku įsivaizduoti sau riedlentininkų kultūrą be Vans batų, tapusių neatsiejama jos dalimi.

Vans asortimente yra didelis įvairių stilių modelių pasirinkimas, tačiau yra keli bendri bruožai, kurie suteikia kedams savito charakterio. Kaip ir pridera riedlentininkų avalynei, beveik visi Vans sportbačiai turi storą, patvarų padą. Savita banguota juostelė ant išorinės batviršio pusės suteikia sportbačiams išskirtinumo. Daugelis Vans batelių turi savitą siaurėjanti priekį, nors nemažai yra ir modelių su apvalintu priekiu. Šie du sportbačių stiliai leidžia pasirinkti labiausiai patinkantį modelį.

Vans prekinis ženklas turi įvairių stilių sportbačių, iš kurių išskirtinę vietą užima profesionalūs batai skirti užsiimti riedlenčių sportu. Platus Vans prekinio ženklo asortimentas leidžia pasirinkti labiausiai patinkantį modeli. Įvairių siluetų, spalvų ir raštų modeliai tinka visiems nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar skonio. Vans sportbačiai puikiai tinka ne tik sportui, bet ir einant į vakarėlį ar tiesiog vaikštant miesto gatvėmis.

0 comments on “Vans kedaiAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.