Visi Pharello NMD

Visi Pharello NMD

Adidas garsėja savo bendradarbiavimais su įžymybėmis ir muzikantais. Garsenybių sąraše atsirado ne tik Kanye West, tačiau ir Rita Ora ir Pharell Williams. Šis paskutinis, naujos linijos modeliu adidas NMD pakerėjo visą pasaulį.  Išskyrus įdomų dizaino nešą į pasaulį svarbią žinią.  Patikrinome, kaip atrodo Pharello Nomad bateliai, ir kodėl verta juos pirkti.

Viena rasė, daug spalvų

Pirmos šio bendradarbiavimo nuotraukos, kurias pamatė pasaulis, vaizduoja modelį minimalistiniame dizaine, intensyvioje geltonoje spalvoje su matomomis tamsiaodžio žmogaus rankomis. Ši reklama buvo pagrįsta, kadangi šios partnerystės šūkiu buvo „Human Race”. Pharell Williams labai dažnai yra siejamas su daina „Happy” ir pozityvios energijos nėšimu pasauliui. Panašiai yra ir su nauja batų linija, kuriai būdingas pavadinimas NMD Hu. Kokia to idėja? Sujungti visas žmonių rases vardan meilės, sukuriant vieną didelę bendruomenę. Reikia pripažinti, jog su šiuo batų modeliu, šį mintis turi visas galimybes pasiekti labai plačią auditoriją!

Tik su rezervacija

Įdomu, kad geltoni adidasai buvo tik parodomieji, o visą seriją papildo dar penki skirtingi intensyvių spalvų modeliai. Ant žalio matosi logotipas „Hu”, ant raudono didelis užrašas ,,Race“. Išskyrus įvardintus yra dar geltoni, juodi ir mėlyni modeliai. Visi pritvirtinti prie Ultra Boost pado, kaip ir kiekvienas adidas NMD modelis, pasiūti iš perpučiamos, idealiai prie pėdos formos prisitaikančios medžiagos. Neseniai atsirado oficiali informacija, kad adidas paleido rezervacijos sistemą šiam modeliui. Matyt, juos gauti pavyks tik išskirtiniems laimingiems, tačiau reikia pripažinti, kad akcijos visuma – bendrovė ir dizainas verti dėmesio!

0 comments on “Visi Pharello NMDAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.