adidas superstar

9 kultinių batų modelių puikiai tinkančių dovanai

Dideliais žingsniais artėja karštligiškas dovanų artimiesiems ieškojimo metas. Gerai parinkta dovana turi atitikti pomėgius ir estetinius pojūčius žmogaus, kuriam kažką dovanojame. Svarstai, ką padovanoti gatvės stiliaus ar sportbačių gerbėjui? Patarsime, kokius modelius verta rinktis. Kiekvienas sportbačių gerbėjas neabejotinai svajoja turėti vieną iš šių kultinių modelių.

Adidas Superstar

Šis modelis tiesiog turėjo patekti į didįjį kultinių kedų dešimtuką. Tai vieni populiariausių batelių. Nors modelis buvo sukurtas praeito amžiaus 90-aisiais metais, nepaprasto populiarumo jis sulaukė 2015 metais. Iš pradžių kedai buvo skirti krepšinio žaidėjams, tačiau laikui bėgant tapo gatvės stiliaus avalyne. Šiandien savo kolekcijoje juos turi kiekvienas mados sekėjas, blogeris ir sportinės mados gerbėjas! Gali rinktis nesenstančią klasiką, pavyzdžiui juodos spalvos modelį su baltomis juostelėmis. Adidas Superstar kedai turi begalę variantų!

Adidas Stan Smith

Sekantis kultinis vokiečių prekinio ženklo modelis atkeliavo iš teniso kortų 70-aisiais metais. Jo dizainas ir siluetas sėkmingai įsitvirtino tarp gatvės stiliaus avalynės. Tai antras po Superstar kedų labiausiai geidžiamas Adidas modelis. Universalūs, neįmantrios išvaizdos Stan Smith bateliai su plokščiu padu puikiai papildys kiekvieną, net elegantišką įvaizdį. Gali rinktis modelį su lipniais dirželiais ar klasikiniais batraiščiais.

Nike Air Force 1

Tai vienas iš modelių, kurie pirmiausiai ateina į galvą pagalvojus apie Nike prekinį ženklą. 1982 metais sukurtiems kedams buvo suteiktas Air Force lėktuvo pavadinimas, kuriuo skraidė JAV prezidentas. Nepaisant to, kad praėjo daugiau negu trys dešimtmečiai, Air Force 1 džiaugiasi didžiuliu populiarumu ir patenka į geriausių sportbačių sąrašų viršūnes. Šiandien legendinius kedus nešioja ne tik krepšininkai, bet ir gero stiliaus ir patogumo mėgėjai.

Nike Air Max 90

Idėja sukurti šiuos naujoviškus batelius kilo Tinkeriui Hatfieldui. Nors pirmas modelis su Air Max sistema pasirodė 1987 metais, būtent Air Max 90 modelis, sukurtas 1990 metais tapo pats populiariausias ir toliau sulaukia naujų versijų. Šie legendiniai kedai tiesiog privalo atsirasti kiekvieno sportinės avalynės gerbėjo garderobe.

Reebok Classic Leather

Šiuos kedus žino kiekvienas gatvės stiliaus gerbėjas. Iš visų Reebok batelių būtent Classic modelis sulaukė didžiausio susidomėjimo. Jo įdomus siluetas ir unikalus dizainas tai nesenstančio stiliaus garantas. Sportbačiai puikiai sugeria pėdai tenkančius smūgius ir užtikrina gerą sukibimą.

Asics Gel Lyte III

Šis japonų prekinio ženklo modelis savo populiarumu prilygsta tokiems klasikiniams sportbačiams, kaip Air Max 90 ar Adidas Superstar. Šis modelis išsiskiria iš kitų batelių savo nepaprastai originaliu dizainu. Savitas raštas ant batviršio leidžia išsiskirti iš minios, o gerą sukibimą užtikrinantis padas stabilizuoja pėdą ir suteikia patogumo. Puiki dovana!

Timberland Premium 6

Premium 6 batai buvo sukurti siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui. Tai pirmas toks ilgaamžiškas modelis, pasirodęs lauko batų rinkoje. Kiekvienais metais šis modelis sulaukia vis didesnio populiarumo, o prekyboje pasirodo daug panašių batų. Tačiau Timberland Premium 6 yra unikalūs – patogūs, o visų pirma jie idealiai tinka žiemai ir rudeniui.

timberland premium 6

Vans Sk8-Hi

Riedlentininkų sukurtas modelis Sk8-Hi pirmą kartą prekyboje pasirodė 1978 metais ir iš pat pradžių tai buvo tikras lūžis sportinės avalynės rinkoje. Šiandien šiuos kedus galima avėti ne tik riedlenčių parke.

Nike Cortez

Šių batelių savitos išvaizdos neįmanoma supainioti su jokiu kitu modeliu. Įdomu tai, kad prekinis ženklas leidžia į rinką šį modeli nuo pat jo sukūrimo, tai yra nuo 1971 metų. Iš pradžių šių batelių pardavimo kiekis Japonijoje buvo nepaprastai aukštas. Su laiku jie tapo sportinės avalynės klasika visame pasaulyje.

air force 1
air max 90
asics gel III
cortez
reebok cl leather
stan smith
superstar
timberland premium6
vans sk8

0 comments on “9 kultinių batų modelių puikiai tinkančių dovanaiAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.