Fila batai

Fila atnaujina Bubbles modelį

Viskas nurodo į tai, kad Fila nori grįžti į savo sėkmės laikus, kuriais be abejonių buvo 90-ieji. Tą įrodo naujai išleistas retro modelis, kuris rinkoje pirmą kartą pasirodė 1997 metais. Grįžimas į „aukso laikus” gali reikšti, jog įmonė planuoja naujus veiksmus, o sportinės avalynės gerbėjai negali sulaukti 2017 metų premjerų.

Šimtametė įmonės patirtis

Nors šiuo metu Fila nėra laikoma aprangos rinkos milžinu, įmonė gali pasigirti turėdama daugiau nei šimto metų patirtį drabužių ir batų gamyboje. Ją 1911 metais įkūrė broliai Fila. Tiksli istorija yra padengta paslaptimi, o šaltiniai pateikia skirtingą informaciją. Vieni teigia, kad iš pradžių veikla buvo nukreipta į alpinistams skirtus rūbus, kiti bando įtikinti, kad broliai gamino moteriškus ir vyriškus baltinius. Nepaisant neaiškios karjeros pradžios yra žinoma, jog Fila tvirtai įsitaisė aprangos istorijoje.

Dviejų brolių įkurtos įmonės asortimentą sudaro daugiausiai apranga, batai ir teniso, krepšinio bei futbolo aksesuarai. Į su įmone susijusių įžymybių ratą be kitų įeina Bjorn Borg (tenisas) ar Grant Hill (krepšinis). Šiuo metu Fila turi 11 prekės ženklų, tačiau nėra tokia populiari, kaip 90-aisiais.

Legendos sugrįžimas

Fila iki šiol stengiasi kurti gatvės mados tendencijas ir investuoja į reklamą. Vienas svarbiausių įmonės veiksmų pastaruoju metu tai bendradarbiavimas su žinomu aktoriumi – Chrisu Evansum kuris gavo užduotį remti Fila Red Line.

Modelio Bubbles atnaujinimas tai duoklė 90-siems ir tuo pačiu žingsnis, kuris gali padėti įmonei atgauti ankstesnę poziciją ir populiarumą tarp miesto stiliau mėgėjų.

0 comments on “Fila atnaujina Bubbles modelįAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.