PackerShoes x atmos x Reebok

Instapump Fury su mangos personažu, arba dar vienas PackerShoes x atmos x Reebok bendradarbiavimas

Tai ne pirmas trijų įmonių bendradarbiavimas. Amerikiečių butikas PackerShoes, japonų įmonė atmos ir britų milžinas Reebok dar kartą atsisėdo prie bendro stalo tam, kad sukurtų mažų mažiausiai išskirtinį produktą. Projekto pagrindą žinoma ir vėl sudarė jau kultinis modelis Instapump Fury, kuriam šį kartą atiteko nebanali išvaizda, kuri tikrai patiks mangos ir Reebok gerbėjams.

Doraemon, sintetins kailis ir geltonas varpelis

Batų sukūrimo įkvėpimo šaltiniu tapo mangos ir anime serialo “Doraemon” personažas. Mėlynai-baltas Doraemon katinas pirmą kartą buvo pristatytas 1969 metais ir iškart tapo japonų populiariosios kultūros ikona. Praėjus beveik 50 metų nuo savo gimimo garsus personažas sudalyvavo avalynės projekte. Modelio spalvos žinoma yra siejamos su Doraemono spalvomis, kas reiškia, jog susiduriame su baltu ir mėlynu sintetiniu kailiu. Specialią oro kamerą papildo geltona pompa, primenanti japonų animacijos veikėjo nešiojamą varpelį.

fot. http://sneakernews.com/2017/03/01/doraemon-reebok-instapump-fury-packer-shoes-atmos/

0 comments on “Instapump Fury su mangos personažu, arba dar vienas PackerShoes x atmos x Reebok bendradarbiavimasAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.