Kaip valyti New Balance

Kaip valyti New Balance?

New Balance jau kelis sezonus yra populiariausi gatvės stiliau kedai. Dėvime juos noriai, nes yra patogūs ir puikiai tinka kaip bazė įvairiems deriniams. Tačiau dažnai juos dėvint, juos tenka dažnai valyti. Kaip padaryti taip, kad nesugadinti mūsų mėgstamiausios batų poros?

Skalbimas skalbyklėje

Saugiausias būdas, ir kas įdomu, visai ne toks brangus, kaip galėtų atrodyti, yra atiduoti batelius New Balance į skalbyklą arba specialistams. Rinkoje vis daugėja įmonių kurios užsiima sportbačių atnaujinimu.  Ten gali ne tik išvalyti savo New Balance, bet ir suteikti jiems naują gyvybę, pavyzdžiui juos padažius! Tai puikus pasirinkimas užimtiems, arba visiems kas neturi kantrybės valyti kedus namuose.

Padaryk tai pats

Antras būdas kaip valyti New Balance batelius, tai yra profesionali priežiūra namuose.  Gali sušlapinti juos iš anksto vandenyje su muilu arba batų šampūne, o tada dėti juos į skalbyklę. Atidžiai rinkis valymo programą! Tai turi būti švelnaus skalbimo režimas, geriausiai, kad būtų žemiausių apsukų. Verta įdėti batelius į maišą, skirtą skalbiniams skalbti, tam, kad apsaugoti juos nuo sugadinimo. Gali dar įpilti gaivinantį skalbimo skystį. Būtinai nuvalyk baltas pado dalis specialiu skysčiu ir dantų šepetuku. Tokiu procedūrų dėka tavo New Balance bateliai atrodys kaip nauji!

Kaip džiovinti?

Labai didelę reikšmę sportinių batų valyme turi ir jų džiovinimas. Skalbyklė privalo išgręžti drėgmę, tačiau nepaisant visko jų džiovinimas tai ilgalaikis procesas. Nelaikykite jų saulėje arba po radiatoriumi! Tokiu būdu bateliai gali iškreipti arba išblukti nuo stiprių saulės spindulių.  Saugiau yra išdėlioti New Balance batelių vidų laikraščiu, kuris sugers drėgmę ir pastatyti batelius į sausą vietą. Aišku tai užtruks kažkiek laiko, tačiau busime užtikrinti, jog mūsų mėgstamiausių sportinių batelių forma ir spalva liko nepažeista.

0 comments on “Kaip valyti New Balance?Add yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.