Air Jordan 1 Bred

TOP 10 Air Jordan Bred versijos modelių

Jordan tai batai, kurie jau ilgai džiugina ne tik sportininkus, bet ir visus sportinės avalynės ir gatvės stiliaus tendencijų mėgėjus. Jei kažkas domisi šia tema tai tikriausiai žino, kad dėl kai kurių įvykių vienas populiariausių Jordan variantų yra Bred versija. Šiandien apžvelgsime 10 rinkoje esančių šios versijos modelių.

  1. Air Jordan 1 Bred

Tai populiariausias viso Jordan Brand pasiūlymo modelis ne tik todėl, kad rinkoje pasirodė pirmas, bet būtent jis įvedė Bred spalvas ir dėl jo juodos ir raudonos derinys tapo geidžiamiausia versija kalbant apie šios serijos modelius. Būtent už sių batų avėjimą Michael‘o Jordan‘o klubas gavo didelę baudą. Taip atsitiko dėl tuo metu galiojančių NBA taisyklių, draudžiančių sportininkams žaisti su ne baltais batais. Nike tai tinkamai panaudojo marketingo tikslams ir sukūrė specialią reklamą, kuri leido AJ1 batams išgarsėti kaip „uždraustiems“, o Bred spalvos tapo prekės ženklo simboliu.

  1. Air Jordan 11 Bred

Be abejonių vienas labiausiai kultinių Air Jordan serijos modelių atsižvelgiant į jo nepaprastą dizainą ir įdomią istoriją. Sezono, kai „vienuoliktukai“ debiutavo rinkoje metu Michael‘as Jordan‘as kartu su savo Chicago Bulls komanda pasiekė daugybę rekordų ir apdovanojimų. Įdomu yra tai, kad Tinker‘as Hatfield‘as, modelio projektantas, įkvėpimą rado šienapjovės apsauginiame lanke, kas lėmė, jog batai aplink aulą turėjo spindintį dirželį.

  1. Air Jordan 12 Bred

„Vienuoliktukai“ pelnė didžiulę sėkmę ir susilaukė nepaprasto klientų susidomėjimo, todėl Tinker‘is Hatfield‘as nusprendė sukurti Air Jordan 12 modelį. Jo projektavimą įkvėpė japonų kultūrą, kuria domėjosi Michael‘as Jordan‘as. Šiam modeliui būdinga priekinės dalies roplio odą primenančios medžiagos faktūra. Verta prisiminti, kad Air Jordan 12 tai pirmi šios serijos batai, kuriems buvo pritaikyta Zoom Air amortizacijos sistema. Įdomus faktas – „dvyliktukai“ neturėjo nei vieno Nike ženklo.

  1. Air Jordan 6 Bred

Pirma modelio versija rinkoje pasirodė 1991 metais. Šis modelis yra išskirtinis ne tik visiems sportbačių mėgėjams, bet ir pačiam Michael‘ui Jordan‘ui, kadangi avėdamas būtent šiuos batus jis laimėjo savo pirmąjį čempionatą. Ne vieną kartą pasirodydavo atnaujintos skirtingų spalvų versijos, tačiau kaip legendinio krepšininko, taip ir jo pavarde pažymėtų prekių fanai džiaugiasi, kad egzistuoja ir šio modelio Bred versija.

  1. Air Jordan 4 Bred

Ketvirtas Air Jordan serijos modelis negali pasidžiaugti premjeros dieną pelnyta sėkme.  Kai 1989 metais batai pasirodė rinkoje jie nesukėlė susižavėjimo, o atvirkščiai, daugybė žmonių galvojo, kad projektas yra tiesiog bjaurus. AJ4 priklauso kategorijai batų, kurie populiarumą ir fanų pasitikėjimą pelnė tiktai vėliau. Visgi šiandien šis modelis yra priskiriamas prie kultinių, ypač Bred versija.

  1. Air Jordan 16 Bred

Air Jordan 16 BredVienas iš nedaugelio Jordan Brand modelių, už kuriuos nėra atsakingas Tinker‘is Hatfield‘as, nors dizainais yra įkvėptas jo ankstesniais projektais. AJ16 būdingi bruožai tai visų pirma glotni oda, banguotas odinis viršus ir ¾ aukštis. Nepaprasto dizaino modelis yra vadinamas labiausiai neįvertintu iš visos serijos.

  1. Air Jordan 8 Bred

Tinker‘is Hatfield‘as sukūrė šį modelį galvodamas apie tai, kaip Michael‘ui Jordan‘ui užtikrinti kuo didesnį komfortą žaidžiant, atsižvelgiant į legendinio NBA krepšininko žaidimo intensyvumą. Todėl modelis išsiskiria aukštu ir minkštu aulu ir vidinės kojinės pritaikymu. AJ8 dizainas tais laikais atrodė futuristiškai.

  1. Air Jordan 13 Bred

Pirmą kartą šis modelis pasirodė 1997 metais, o Tinker‘is Hatfield‘as, norėdamas sukurti kažką specialaus Michael‘ui Jordan‘ui, projektuodamas batus įkvėpimo sėmėsi iš panteros. Verta paminėti, kad dėl savo žaidimo stiliaus Michael‘as Jordan‘as pažįstamų buvo vadinamas „Black Cat“. AJ13 visų pirma išsiskiria hologramomis, kurios asocijuojasi su tamsoje šviečiančiomis katės akimis. Didžiausio dėmesio yra vertas padas, kuris savo forma yra panašus į katės letenos pėdsaką.

  1. Air Jordan XX3 Bred

Šis modelis yra tikrai išskirtinis, kadangi sujungia futuristinį dizainą ir Bred spalvas. Jei prie to pridėsime faktą, kad buvo išleista tik 600 šio modelio porų, daugybei sportbačių mėgėjų širdis gali pradėti plakti dažniau.

  1. Supreme x Air Jordan 5 Bred

Vienas iš Supreme ir Jordan Brand bendradarbiavimo vaisių. Klasikinis AJ5 siluetas ir Bred spalvos tai geidžiamas kąsnelis sportinių batų mėgėjams. Modelyje dominuoja juoda, o raudona spalva pasirodo bato viduje ir išoriniuose elementuose. Tai, kad batai atstovauja dviejų gamintojų bendrą darbą yra lengvai pastebima dėl matomų Supreme ir Jordan Brand prekių ženklų.

0 comments on “TOP 10 Air Jordan Bred versijos modeliųAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.